גיורי צה”ל

 

 

חברים יקרים!
בימים בהם מחריף המאבק החרדי נגד גיורי צה”ל אנו מבקשים לחזק את ידיהם של הגרים ולומר להם – אנחנו אתכם, יהדותכם אינה מוטלת בספק, עם ישראל מצדיע לכם.
מיטב פרשנינו עסוקים בניתוח האירועים הדרמטיים הרוגשים סביבנו ובניסיונות להבין, או לנחש, מה יהיו השלכותיהם עלינו. הקרקע סביבנו בוערת, אך אל תצפו מכל זה להפריע לגורמים קיצוניים בעולם החרדי לקרוע את העם היהודי מבפנים.
ביום רביעי צפויה היתה להיערך הפגנת ענק נגד גיורי צה”ל, כמחאה על כך שהרב עובדיה יוסף אישר את תוקפם. אלפים תכננו להתייצב בירושלים ולמחות על גיורי צה”ל תוך קריאה שלא להכיר במתגיירים כיהודים. ההפגנה בוטלה אך את המחיר לכך ישלמו, כרגיל, המתגיירים. ה”דיל” שנחתם בין נציגי החרדים שוב שומט את הקרקע מתחת לרגליהם של המתגיירים ומאלץ אותם לשוב ולהיאבק על זהותם כיהודים.

קשה להאמין שתופעות כאלה מתרחשות כאן, שאלפים שאינם משרתים בצבא יצאו, בראשות מנהיגיהם, נגד יהדותם של אלה המקדישים שנים מחייהם להגנה על בטחון המדינה ועוברים גיור אורתודוכסי מלא במהלכן. קשה להאמין שסולחות פנים-חרדיות מתבצעות על חשבונם של אלפים. אבל מי שחי פה כבר יודע שהלא-יאומן כאן הוא עניין שבשגרה.
בתוך כל החושך הזה אנו מבקשים להשיק יוזמה חיובית אחת- מקום לתמיכה בו יוכל העם להגיד את שלו. האינטרנט מוכיח עצמו שוב ושוב ככלי משמעותי בשינוי ועיצוב דעת הקהל ולכן בחרנו בו לקידום המטרה: בדף הפייסבוק של התמיכה בגיור צה”ל תוכלו לכתוב כמה מילים טובות לכל אותם 4,500 יהודים יקרים שהתגיירו בצה”ל ונאלצים לחוות את מלחמות ההנהגה החרדית על גבם.
הצטרפו אלינו ולארגונים נוספים בהצדעה לגרי צה”ל! www.facebook.com/supporting.idf.converts