חברים יקרים

Friends logo

בתקופה האחרונה אנו רואים התפתחויות רבות ומשמעותיות בחברה הישראלית שברובן תואמות את השקפת העולם של התנועה. חלק קטן אך חשוב מאלו, באו בזכות פעילויותיה הרבות של התנועה. מתוך כך, חשבנו כי זו עת רצון לתנועתנו לגדול ולעבות את שורותיה, בארץ ובחו"ל. החזון שלנו הוא יהדות אורתודוקסית פתוחה יותר ודוגמטית פחות, מקבלת יותר – שתפנה לכלל ישראל, ותקרין מסר של אהבת ישראל, צדק, שוויון, שלום ורעות, בהתאם לרעיון כי "דרכיה דרכי נועם וכל נתיבותיה שלום".
כידוע תנועתנו קיימת כבר 40 שנה ומתבססת לרוב על צוות קטן – מספר עובדים מצומצם ומתנדבים. על מנת לגדול, אנו צריכים לגייס משאבים וחברים.
לצורך כך אנו מקימים בימים אלו את חוג הידידים של תנועת נאמני תורה ועבודה.

מטרות החוג הינן:
1. לסייע בהגברת המשקל הסגולי של התנועה בציבוריות הישראלית.
2. לעלות מדרגה בנראות תנועתנו, בגיוס חברים נוספים בארץ ובחו"ל ובגיוס משאבים.

חברות בחוג הידידים:
על החברים בחוג להיות חברי התנועה, החדורים באמונה על חזון התנועה ורצון ומטרותיה, ומוכנים לסייע במתן "מחצית השקל", באופן של תרומה מינימלית בסך של 3,600 ₪ לשנה לכיסוי פעולות התנועה ובעיקר פנייתה לדור הצעיר.

פעילות החוג:
החוג מרוכז ע"י יוסף בן-הראש, חבר הנהלת התנועה.
מלבד הקשר האישי עם החברים, החוג יתכנס מדי שנה כדי לשמוע סקירות על הנעשה בתנועה, להציע צעדים בהתאם למטרות, ולהוות "חוג חשיבה" אליו תוכל ההנהלה לפנות לקבלת חוות דעת על נושאים רלבנטיים שונים במידת הצורך.

החוג הוקם לראשונה בשנת 2015 ולשמחתנו הרבה, עם סיכום חשבונאי של שנת 2016, עלה כי תרומות של חברי חוג הידידים, הגיעו לסך של: 169,318 ש"ח.

אם התחומים בהן עוסקת התנועה קרובים לליבכם – עזרו לנו לעשות את השינוי והצטרפו לחוג הידידים.

תודה רבה לכם על תמיכתכם בתנועה, ולהתראות בקרוב,
תהלה פרידמן ואסף בנמלך
יו"רים תנועת נאמני תורה ועבודה

ניתן להצטרף עכשיו באמצעות תשלום מאובטח באתר

ליצירת קשר דרך המשרד במספר 02-5611761 או דרך מייל התנועה