כנס י"ז בתמוז

 

תרומה ללא מגבלה
השתלבות צעירים עם מוגבלות בתרומה ובשירות – מחויבותה של החברה

כנס י"ז בתמוז של במעגלי צדק נערך השנה במתכונת ייחודית,שהיא תולדה של חבירה של מספר ארגונים חברתיים ששמו להם למטרה לקדם את המחויבות והזכות של אנשים עם מוגבלות לתת תרומה ולהשתלב באופן מלא בחברה.
הכנס יעסוק השנה בהשתלבות צעירים עם מוגבלות בתרומה ובשירות, במחויבות ההדדית של אנשים עם מוגבלות לתרום, ושל החברה הישראלית לאפשר זאת להם.
הכנס יאפשר מפגש אישי באמצעות 'מעגלי לימוד' עם אנשים מרקעים שונים. מעגלי הלימוד יכללו – לימוד טקסטים יהודיים וישראליים, והרצאות מגוונות . בכנס ישתתפו אנשי רוח ואנשי מעשה, אשר יחלקו עם הקהל את חוויותיהם ורעיונותיהם.
הארגונים השותפים לכנס:
ארגון 'במעגלי צדק'- המוביל מספר שנים נושאים של צדק חברתי, 'בת עמי אלומה-אמונה' ו'גוונים' המפעילות את תוכנית "משלבים" – שירות לאומי אזרחי לצעירים עם מוגבלות, תוכנית המהווה 'גשר' וקרש קפיצה להשתלבות בחברה הישראלית, פורום של ארגונים שחברו יחד לקידום השירות הלאומי אזרחי לאוכלוסיות מודרות (מרכז מעשה, Appleseeds Academy, מרכזי צעירים – ג'וינט ישראל וקרן גנדיר) ובית המדרש החברתי של בית מורשה.

הכנס יערך בצום י"ז בתמוז (29.6.10), יום המיועד לחשבון נפש, בין השעות 16:00-20:00 בבנייני האומה בירושלים. לפרטים נוספים נא ליצור קשר עם דפנה שטיין
טלפון: 054-4896003 אימייל: 2010kenes@gmail.com