משמרת המחאה על פרשת עמנואל. ראשון 08:00-09:00, מול בית המשפט העליון

 

ביום ראשון הקרוב, בשמונה בבוקר יגיעו לביהמ"ש העליון האסירים מעמנואל. במקום צפויים להיות רבים מתומכיהם הרואים במעשיהם "קידוש השם".

כתנועה דתית החרדה לדמותה של תורת ישראל, אנו מבקשים להעמיד במקום משמרת מחאה, שתמחה כנגד חילול השם הנורא שגורמים חסידי סלונים ותומכיהם. נבקש להזכיר לציבור הישראלי כי אפליה היא שנאת חינם העומדת בניגוד לתורה, למסורת היהודית ולמוסר.

עניין שהות האימהות בכלא, התמונות הלא נעימות והפגנת הענק שנראו בימים האחרונים עלולים לטשטש את עומק המחלוקת שבין קבוצות אחראיות בציבור החרדי לבין קבוצות חרדיות גדולות אשר אינן מכירות כלל וכלל במונח "צורכי ציבור" על השלכותיו. תנועת נאמני תורה ועבודה מבקשת לחזק את כל אלו המנסים לפעול כנגד האפליה והאליטיזם החינוכי ולהזכיר לציבור שלא יתבלבל בין אלו שמנסים להגיע לפשרה לבין הורי המגמה החסידית שמנעו זאת במשך שנים והובילו עצמם במודע ובכוונה למצב לא נעים זה.
בנוסף, מותר לחלוק על טקטיקה זו אחרת של מערכת בתי המשפט אולם לא ניתן לערער על תפקידה וחשיבותה. בימים אלו חובה עלינו להיזהר במוראה של מלכות שאלמלא היא, איש את רעהו חיים בלעו.

 

במשמרת המחאה נקים מייצג קטן, בו יתחפשו כמה מאיתנו כ"קנאי תקופת החורבן". ה"קנאים" ישאו שלטי תמיכה בחסידי סלונים.

על רקע ימי בין המצרים הקרבים ובאים, נזכיר לכולם על מה חרב מקדשנו.

 

חשוב שכל אחד ואחת מכם יבוא!

 משמרת המחאה תעמוד בין 08:00 ל-09:00 בבוקר ברחבה שמול בית המשפט העליון.

 

קיים סיכוי שמועד הדיון ידחה. לשם כך, אנא התעדכנו לפני צאתכם להפגין. מודעת עדכון תהיה כל הזמן באתר התנועה,toravoda.org.il, בחדשות המתגלגלות. מומלץ לאשר הגעה ע"י השבה למייל התנועה: neemaney@toravoda.org.il ,  פרטים נוספים: 052-7731906.