ראיון של חברת הנהלת התנועה, אפרת גרבר ארן יחד עם הרב חיים נבון לקראת שבת סטודנטים של התנועה בנושא האם אנו נמצאים בסוף עידן הרבנים. החל מדקה 22.
ראיון – אפרת גרבר ארן והרב חיים נבון
תגיות
חינוך רבנים/רבנות דת ומדינה הלכה הפרדה הציונות הדתית תאים באוניברסיטאות רונן לוביץ גיור בתי דין ממ"ד/חמ"ד כשרות דתיים/ דתיים וחילונים נשים חרדים נאמני תורה ועבודה בחירת רבנים פעולה אמנות פרשת שבוע חברה פרשות התורה בני עקיבא שירותי דת תפילה שבת פמיניזם הפרדה מגדרית גרעינים אמונה ציונות דעות פוליטיקה מנהיגות אחריות יהדות קהילה תקשורת מלחמה פעילות/פרויקטים נישואין לימוד אורתודוקסיה/אורתודוקסיה מודרנית קהילות זהות
צור קשר
נאמני תורה ועבודה
קיבוץ בארות יצחק, 6090500
טלפון:02-5611761, פקס:1532-5611761
דוא"ל: neemaney@toravoda.org.il
נאמני תורה ועבודה – קולך,
ע"ר 58-005-242-1