האם הגיע הזמן להתנתק מןהממסד הדתי? / אביעד סטולמן עמית גבריהו
אדר ב' תשס"ה
מרץ 2005
אביעד סטולמןעמית גבריהו
תגיות
חינוך רבנים/רבנות דת ומדינה הלכה הפרדה הציונות הדתית תאים באוניברסיטאות רונן לוביץ גיור בתי דין ממ"ד/חמ"ד כשרות דתיים/ דתיים וחילונים נשים חרדים נאמני תורה ועבודה בחירת רבנים פעולה אמנות פרשת שבוע חברה פרשות התורה בני עקיבא שירותי דת תפילה שבת פמיניזם הפרדה מגדרית גרעינים אמונה ציונות דעות פוליטיקה מנהיגות אחריות יהדות קהילה מלחמה תקשורת פעילות/פרויקטים נישואין לימוד אורתודוקסיה/אורתודוקסיה מודרנית קהילות רוחניות
צור קשר
נאמני תורה ועבודה
קיבוץ בארות יצחק, 6090500
טלפון:02-5611761, פקס:1532-5611761
דוא"ל: neemaney@toravoda.org.il
נאמני תורה ועבודה – קולך,
ע"ר 58-005-242-1